شرکت کوشا پیشرو محیط سبز استفاده از سموم معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت در چهارچوب تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در مبارزه با آفات و سمپاشی منازل ما را در بهبود بهره‌وری و انتقال اطلاعات به روز دنیا به مشتریان و ایجاد سیستمی کارآمد و موثر تر در خدمات رسانی هرچه بهتر یاری نموده است.

شرکت کوشا پیشرو محیط سبز با بهره گیری از دانش کارشناسان خبره در بحث سمپاشی منازل همواره در بهبود شیوه‌های جدید و موثر در ریشه کنی آفات و حشرات منازل گام برداشته تا مشتریان در هر مکانی اعم از منازل، ادارات، بیمارستانها، هتلها و کلیه اماکن عمومی در مقابل آفات محفوظ بمانند.

کارشناسان شرکت کوشا پیشرو محیط سبز تنها با درک زیست شناسی و با دانش کامل در مورد سیکل آفات و چرخه حشرات وقتی شما در معرض تهدید آنها قرار دارید شما را از شر این آفات حفظ کرده و محیطی امن و آرام را برای شما فراهم می کنند.

بهداشت و ایمنی برای کنترل آفات از مهم ترین نکاتی است که ما با استفاده از طیف وسیعی از سوم با کیفیت و استاندارد طبق استانداردهای وزارت بهداشت تا حد امکان به آن دست یافته ایم.

 

  • با ضمانت 6 ماهه کیفیت انجام کار کلیه آفات خانگی
  • داخل و خارج منزل شما جهت رفع مشکلات آفت فعلی و یا احتمالی توسط کارشناس ما به صورت کامل بازرسی خواهد شد
  • جهت ریشه کنی و مبارزه با حشرات و ضدعفونی از یک تکنیک یا یک روش استفاده نمی شود بلکه یک کارشناس ماهر از چندین روش در جهت مبارزه استفاده می نماید
  • نکات ایمنی قبل و بعد از انجام عملیات در قالب گزارش به مشتری ارائه میگردد
  • نقاط حساس منزل مانند آشپزخانه اتاق کودک سرویس حمام با حفظ اصول ایمنی مبارزه اجرا می گردد
  • در پایان عملیات گزارشی کامل در خصوص توصیه‌های اصول بحث بهسازی محیط و رعایت نکات پیشگیری از ورود مجددا خطاب به مشتری ارائه می‌گردد
  • ما همواره در تمامی مراحل مبارزه با آفات به ایمنی افراد خانواده به خصوص افراد حساس مانند خانم های باردار کودکان بیماران خاص و آلرژیکی توجه می‌کنیم
  • تا پایان مرحله ریشه‌کنی کارشناسان ما خدمت خدمات مشاوره‌ای شما را پشتیبانی می‌کنند

شرکت  کوشا پیشرو محیط سبز در سال 1396  تاسیس و هم زمان نسبت به اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت اقدام نمود .

این شرکت با بهره گیری از علوم و توانایی بهداشت محیط و پرسنل آموزش دیده،استفاده از سموم ترکیبی و آخرین روش های نوین جهانی برای کاهش آلایندگی محیط آمادگی خدمت رسانی در تمام طول سال و در ساعت های اداری و غیر اداری را دارد .

شرکت کوشا پشرو محیط سبز خدمات  سم زادیی حشرات و مبارزه با جانواران موذی جهت  هتل ها ، رستوران ها ، دانشگاه ها ، مدارس ، مهد کودک ها ، وزارت خانه ها ، ادارات دولتی و خصوصی ، کارخانجات ، کارگاه ها ، انبار های مواد غذایی ، مجتمع های مسکونی و اداری را به شرح ذیل انجام میدهد :

سم پاشی سوسک درشت ( سوسک فاضلاب یا حمام )

سمپاشی سوسک ریز ( کابینتی یا آشپزخانه )

سمپاشی ساس

سمپاشی کنه نرم ( کنه کبوتری )

سمپاشی کک

سمپاشی موریانه

سمپاشی مگس به روش IPM (تلفیقی)،مبارزه شیمایی،روش های فیزیکی ومکانیکی،روش های بیولوژیک و…

مبارزه با موش به  روش IPM (تلفیقی)، طعمه گذاری، تله گذاری، رات پروفینگ ،دورکننده ها و…

 

 

 

 

کوشا پیشرو محیط سبز

شرکت های سمپاشی دارای مجوز 97

آگهی ثبتی شرکت

شماره ثبت وشناسه ملی

Call Now Buttonتماس با ما